EFT/Havale ile Ödemem Onaylanmadı ?

Ödeme ekranında kredi kartı seçeneğinin yanındaki “Havale / EFT” butonuna tıklayın ve açılan ekranda size sunulan bankalardan birini seçip hesap numarasını bir yere not edin.

Banka havale bilgilerini doldurduktan sonra “Devam Et” butonuyla sipariş onay ekranına geçin.

Sipariş onay ekranında, ürün sayfasında havale indirimi ile belirtilen fiyat üzerinden ödeyeceğiniz yeni tutarı göreceksiniz. Bu tutarı bir yere not edip, ürün bilgilerinizi kontrol edin.

Ekranın en altındaki “Siparişi Onayla” butonuna sadece bir defa tıklayıp işlemi onaylayın.

Açılan yeni sayfada size sistem tarafından bir sipariş numarası verilir; bu numarayı bankaya havale/EFT yaparken dekontun açıklama kısmına yazmayı unutmayın. (Siparişinizin onaylanması için dekontunuzu [email protected]om adresine, üye olduğunuz mail adresi üzerinden göndermeniz gerekmektedir.)

Sipariş numarası yazılmamış ya da toplam sipariş tutarından daha fazla yapılmış ödemeler incelenir ve en geç ödeme yapılan gününden sonra 3 iş gününde onaylanır. Bu gibi durumlarda sizden dekont istenebilir.

Havale işleminizi ATM’lerden de yapabilirsiniz; ama ATM aracılığıyla yapılan ödemelerde sipariş numarası, isim vb. açıklamalar yazılamadığı için sipariş onayında sorun yaşanır.

Bu tip sorunlar yaşanmadan, siparişinizin kısa sürede onaylanması için dekontunuzu [email protected] adresine, üye olduğunuz mail adresi üzerinden göndermeniz gerekmektedir.

Banka hesap numaralarımıza yapılan EFT işlemleri, bankaya ve ödeme yapılan saate göre değişkenlik gösterebilir. Öğleden sonra yapılan EFT’ler bir sonraki gün işleme alınır.

Ana sayfamızın sağ üst köşesindeki “Hesabım” sekmesinden siparişlerinize erişebilir ve verdiğiniz siparişinizle ilgili bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz.