Siparişim ne zaman kargoya verilir?

Firmamız stoklarında mevcut olan ürünlerimiz siparişiniz onaylandıktan sonra, ortalama 1-5 iş günü içinde kargoya verilmektedir. Kampanya dönemlerinde bu süre değişiklik gösterebilir.

Siparişinizdeki ürünlerin durumunu, ana sayfanın sağ üst köşesinde bulunan “Hesabım” menüsüne girip; "Siparişlerim" menüsünden takip edebilirsiniz.

Siparişim kargo firması tarafından ne zaman teslim edilir?

Siparişiniz onaylandıktan sonra ürününüzün hazırlanması, faturalama işlemlerinin yapılmasının ardından kargo firmasına teslim edilir. Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra, kargo firmasının teslimat zamanı, teslimatın yapılacağı bölgeye göre değişkenlik gösterebilmektedir. Detaylı bilgiyi kargo firmasından alabilirsiniz.

Kargo takip numaram nedir?

Siparişiniz tarafımızdan kargo firmasına teslim edildikten sonra size SMS veya e-posta yoluyla kargo takip bilgileriniz iletilir. Bu bilgilendirme size ulaşmadı ise sitemize üye girişi yaptıktan sonra sırasıyla; Sağ üst bölümde bulunan “Hesabım” “Siparişlerim” adımlarını takip ederek kargo takip bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

Eğer kargo takip bilgilerinize ulaşamıyorsanız “Hesabım” “Destek Taleplerim” sayfasından talep oluşturarak kargo takip numaranızı öğrenebilirsiniz.