Gizlilik ve Güvenlik

ÜYELİK, İLETİŞİM BİLGİLERİ VE GİZLİLİK-GÜVENLİK  KOŞULLARI

KULLANICI; üyelik ve iletişim için gerekli tüm bilgileri eksiksiz ve hatasız olarak belirtmelidir.
Bu bilgilerin doğru olmamasından veya eksik olmasından dolayı doğabilecek zararlardan KULLANICI sorumludur, HOCALARA GELDİK’in bu konuda hiçbir sorumluluğu olmadığı gibi böyle bir durumda sözleşmeyi tek taraflı olarak hiçbir tazminat ödemeden feshetme hakkı da saklıdır.

 KULLANICI’ya ait bilgiler HOCALARA GELDİK bünyesinde güvenli olarak kayıt altında tutulacaktır. KULLANICI’nın HOCALARA GELDİK’e ait internet adresinden yapmış olduğu başvurularda girmiş olduğu bilgiler diğer KULLANICI’lar tarafından görüntülenemez. Söz konusu bilgiler, HOCALARA GELDİK tarafından, (kendi ürünlerinin tanıtımı ve promosyonu amacıyla kullanılması hariç) KULLANICI’nın onayı dışında ya da yasal bir zorunluluk altında bulunulmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ya da kuruluşla paylaşılmaz. KULLANICI’ya ait bu bilgiler sadece gerekli yetki ve yasal düzenlemeler altında açıklanabilir. Gizlilik politikası içerisinde yer alan bu taahhütler sadece hizmetin sunulduğu HOCALARA GELDİK’e ait www.magaza.hocalarageldik.com    internet adresi içerisinde geçerlidir.

KULLANICI’ya ait verilerin üçüncü kişilerce ele geçirilmesinden dolayı doğabilecek zararlardan HOCALARA GELDİK kesinlikle sorumlu değildir. KULLANICI, şifresinin gizli kalması için gerekli dikkat ve özeni göstermek zorundadır. KULLANICI, herhangi bir üçüncü şahsa şifresini açıklaması veya kullandırması halinde doğabilecek zararlardan bizzat sorumludur, HOCALARA GELDİK’ın bu konuda herhangi bir sorumluluğu hiçbir şekilde bulunmamaktadır.

KULLANICI’ya ait kredi kartı bilgilerine, tahsis eden banka haricinde erişilememekte ve 3.kişiler ile paylaşılmamaktadır. KULLANICI kredi kartı bilgileri SSL olarak adlandırılan güvenli bölgede girilip; ilgili bankanın ödeme onaylama sistemine yönlendirilir ve bankadan gelecek onay ya da red mesajına göre KULLANICI’nın siparişi işleme alınır.